Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Karasulu Girişimcinin Büyük Başarısı

Özgün tasarım Elektronik inşaatçılar fuarına SAKARYA'dan Karasu doğumlu Hüseyin GÜNER davet edildi.

Karasulu Girişimcinin Büyük Başarısı
Karasulu Girişimcinin Büyük Başarısı admin
Bu içerik 707 kez okundu.

6 ocak 2018'de İngiltere Morristown Ham Festivali EXPO center da düzenlenecek olan özgün tasarım elektronik inşaatçılar fuarına Sakarya'dan Hüseyin GÜNER davet edildi.

18 yaşında hobi olarak yazılım ve elektronik ile ilgilenmeye başlayan Hüseyin GÜNER tamamen özgün tasarım bir örneği olmayan haberleşme kiti hazırladı. Bu çalışmayı elektronik paylaşım platformlarında yayınlayan Hüseyin GÜNER "Hindistan ve İngiltere'de 3 firmanın ilgisini çekti.

Kitin en önemli özelliklerinden biri spektrum sinyallerini işleyerek dijital mod ekranlaması, Muhaberede bir operatörün mors bilmesine gerek kalmayışı. 0 ila 2 CG arası dijital mod, CW, Lsb, Usb, AM, Fm, SSB ve Radyo Teleskopi Uzay spektrum dinleyebilmesi, Ardunya teknolojisi açık kaynak kod geliştirilerek bir çok alanda buna GSM de dahil Askeri alanda da kullanılabilir.

1 hafta önce LAKEWAY ARC aracılığı ile Morristown Özgün elektronik inşaatçılar fuarına katılım davet mektubu aldım. 5 ayrı proje ile ülkemi temsil edeceğim için gururluyum" ifadelerini kullandı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Salih can     2017-12-28 Helal olsun arkandayiz huseyin bey :)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAL Ligi 11. Grup
BAL Ligi 11. Grup
Bizleri Takip Edebilirsiniz
Bizleri Takip Edebilirsiniz